Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Správa sítí a serverů

servrovna ukázka

Naše společnost poskytuje správu a servis serverů, sítí a síťových komponent Počítačová síť může fungovat spolehlivě a efektivně jen tehdy, je-li vhodně navržena a kvalitně spravována. Bez dobré správy nebude ani ta nejlepší technologie účelně využita. Navíc existuje riziko vnějších i vnitřních útoků na síť a servery. Případným útokům lze předcházet cílenou prevencí.

Žádná počítačová síť ani server se neobejde bez účinné správy zálohování dat. Týká se to jak dat uživatelských, tak dat souvisejících s konfigurací všech prvků v síti. V mnoha sítích se tato činnost bohužel velice zanedbává, pokud tam vůbec nějaké zálohování existuje.

Sítě a servery, které jsou připojeny k internetu, lze spravovat i dálkově. Tento druh správy je velice výhodný, protože umožňuje rychlý zásah odkudkoliv a lze tak odstranit velkou většinu problémů, které se v síti mohou vyskytnout.

Rychlá navigace

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.