Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Konstrukce stožárů

stozarova konstrukce

Naše společnost nabízí dodávku ocelových stožárů včetně kompletního řešení projektu, statiky, výroby a montáže. Stožáry dodáváme přesně dle požadavků na jejich osazení technologií a umístění na specifikovaný objekt či místo. Ke stožárům dodáváme i ocelové komponenty na umístění velké většiny antén nebo další technologie. Nabízíme montáž komponent pro operátory GSM, poskytovatele internetu a další technologie v oblasti telekomunikací, radiotechniky, webkamer a zabezpečovací techniky.

Naše dlouhodobá praxe v oboru Vám zajistí kvalifikované posouzení dané situace a kvalitní zhotovení zakázky za přijatelných finančních podmínek.

Rychlá navigace

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.