Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Výstavba sítí

kabely

Sítě LAN & WAN

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti realizace LAN a WAN sítí a serverů. Jedná se především o návrh, projekt a realizaci metalickou, optickou a bezdrátovou technologií. Nabízíme řešení od malé sítě s jednoduchým sdílením prostředků, až po velké síťové systémy se servery dedikovanými pro jednotlivé služby. To vše samozřejmě včetně využití různých internetových a intranetových služeb.

Optická kabeláž

Naše společnost dodává kompletní optické kabeláže a rozvody datových sití. Provádíme montáž běžných domovních a kancelářských rozvodů, ale i dlouhých páteřních tras. Naši vyškolení pracovníci provádí spojování optických vláken v jakýchkoli podmínkách a v každém prostředí. Další naší předností je nízká cena za konektorování a spojení optických vláken. Provádíme konenkorování všemi typy konektorů na standardní typy kabelů a to jak na Multimode, tak také i na Singlemode.

Rychlá navigace

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.