Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Televize

Chytrá televize od nás

Vyzkoušejte 14 dní zadarmo!

SledovaniTV.cz: nová a lepší televize
  • Máte internet?
  • Nechce se Vám utrácet za kabelovou televizi či satelit, řešit problémy se stíněním a dodatečným vybavením?
  • Rádi se podíváte na televizi kdekoliv? Pozastavíte vysílání, podíváte se na svůj oblíbený pořad zpětněči si ho prostě nahrajete?
Pak právě pro Vás je zde internetová televize SledovaniTV.cz!

Internetová televize (IPTV) je televize šířená přes internet. Nemusíte si instalovat, ladit ani nastavovat - snadno se zaregistrujete na www.sledovanitv.cz a vyberete si z nabídky kanálů. Prostě - připojení k internetu je to jediné, co pro SledovaniTV.cz potřebujete.

IPTV SledovaniTV.cz si vychutnáte, ať už právě...
  • sedíte u počítače
  • lelkujete s tabletem či smartphonem
  • ležíte u své televize.
Služba běží na všech operačních systémech, v mobilních aplikacích, na SmartTV i na klasických televizích s pomocí set-top boxu. Její cena je řádově nižší než cena kabelové televize. Nabízí kanály i v HD kvalitě a je plně funkční i na Wi-Fi připojení.

Navíc se SledovaniTV získáte i funkce chytré televize
  • pauzu sledování - klidně můžete odběhnout a znovu si pustit vysílání v momentě, v kterém jste ho zastavili
  • interaktivní TV program a plánované nahrávání - vyberete si pořad, necháte nahrát - seriály se navíc dají označit k nahrávání celé
  • zpětné přehrávání - něco Vám uteklo? Nevadí! Můžete se na to podívat až 30 hodin po odvysílání Získejte víc jak 100 různých TV stanic a 28 rádií - jediné, co je třeba je... Začít sledovat naší chytrou televizi

Sledovaní TV také nabízí hardware, pro příjemnější sledováni Vaších oblíbeních pořadů. A to seto-box Android II a speciální ovladač, se spousty fajn vychytávkami.

Vyzkoušení Sledovaní TV na 14 dní od registrace zdarma !!

Naše programová nabídka začína od 69kč měsíčně. Registrace zde zde.

Ceník naleznete zde.

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.