Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Mikrovlnné spoje

microwave solution

Naše společnost poskytuje komplexní služby v oblasti realizace mikrovlnných spojů. Jedná se především o návrh, projekt a realizaci mikrovlnných spojů pro pásma 5.5, 10, 11, 13, 18 a 23 GHz. Pro řešení pracující v koordinovaném kmitočtovém pásmu zajistíme veškerá povolení. Dále nabízíme správu a servis, nejen námi realizovaných, mikrovlnných spojů.

Zabýváme se i prodejem konektivity pro další poskytovatele, řešení lze i uskutečnit na jejich vlastí technologii, kterou jim budeme bezplatně dohledovat. Naše dohledové centrum je na špičkové úrovni a zásahy v případě nečekaných závad jsou téměř okamžité. Díky tento přednostem již dohledujeme datové sítě, některých subjektů se kterými spolupracujeme.

Rychlá navigace

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.