Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Kamerové systémy

Inteligentní video: jako Inteligentní video označujeme řešení, kde zabezpečovací systém automaticky provádí analýzu zachycených záběrů. Možnosti použití jsou od detekce pohybu v záběru a detekce zvuku, až k pokročilejším systémům včetně automatického rozpoznání poškození kamery, počítání lidí, virtuálních plotů a rozpoznání poznávacích značek aut. Aplikacím, které provádějí tyto analýzy, jsou označovány jako Analýza obsahu videa (VCA) nebo prostě jen Analýza videa (VA).

Přínosy Inteligentního videa

Inteligentní video je o zredukování obrovského množství informací obsažených v záběrech a o jejich zpřístupnění pro systémy a uživatele. Zabudování takových analytických funkcí přímo do IP kamery má velké výhody – můžete díky nim vytvořit spolehlivější a proměnlivější zabezpečovací systém a dramaticky zmenšit pracovní nároky na zaměstnance.

Inteligentní IP kamera nikdy nespí a umožňuje operátorům přístup 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Neustále čeká na signál, aby začala zaznamenávat video nebo poslala varování operátorovi.

Navíc, systémy inteligentního videa dokáží vytáhnou video záběry a data ze záběrů zabezpečovacích systémů a integrovat je s jinými aplikacemi, jako jsou systémy správy obchodu nebo kontrolní mechanismy pro přístup do budov. Otevírají se tak před vámi nové obchodní možnosti.

logo axis logo bosch logo jvc logo milestone

Agent Vi - Agent Video Inteligence - video v praxi:

Na stránce videa na YouTube lze pro video nastavit překládané titulky. V menu "cc" na spodní straně videa zvolte "Přepsat zvuk" a následně "Přeložit titulky". Zvolte jazyk…

Rychlá navigace

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.