Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Tvorba webů

ukázka webu

Naše společnost poskytuje návrhy, tvorbu a správu webů. Webové stránky jsou elektronická forma Vaší prezentace a dnes jsou již naprostou samozřejmostí stejně tak jako např. papírová navštívenka, informační leták či polep na firemním autě, výloze nebo kanceláři.

Web Vám navrhneme dle požadavků a optimalizujeme jeho vzhled, strukturu a funkčnost přímo pro vaši potřebu tak, že ve spojení s internetovými vyhledávači a katalogy bude tou nejúčinnějších formou propagace.

Dnešním trendem se stávají stránky, pronajaté, vytvořené z již předvyrobených šablon. Web tohoto typu je samozřejmě také funkční alternativou, nikdy se však funkčností či vzhledem nemůže měřit s tím, který je ušit přímo na míru. Nehledě na fakt, že málokdo by si pro svůj záměr mohl přát stejný web jaký má již někdo jiný. Stejně tak jako univerzální nástroj nikdy nenahradí ten specializovaný.

Rychlá navigace

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.