Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Optické připojení

optika

Naše společnost pro Vás připravila novinku, kterou je vysokorychlostní internetové připojení za bezkonkurenční ceny. Od 1.5.2009 ji postupně zavádíme v některých panelových a bytových domech. Dostupnost služby ve Vašem bydlišti si můžete ověřit pomocí níže uvedeného formuláře.

Domy budou připojovány na páteřní datovou síť optickými vlákny.

Výše uvedé technické řešení zajišťuje připojení objektů do páteřní sítě rychlostí 1Gbps. V současné době pracujeme na výměně technologie v metalických datových sítích ve vybraných panelových a bytových domech. Podle zájmu o tento druh připojení ho budeme cíleně rozšiřovat na další objekty. Ve stávajících připojených objektech budeme rozšiřovat nabídku služeb.

Máme největší optickou siť pro koncové zákazníky ve Vrchlabí a Jilemnici.

Ceník

Více informací naleznete v ceníku připojení (formát PDF). Ceník aktualizován 1. 1. 2021

Specifikace služeb dle VO-S/1/08.2020-9 platné od 1.1.2021 (formát PDF).

Vzor smlouvy (formát PDF).

Rychlá navigace

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.