Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Bezdrátové připojení

zena laptop

Naše společnost patří mezi přední poskytovatele internetu v oblasti Krkonoš a Podkrkonoší. Nabízíme připojení ve více jak padesáti městech a obcích regionu. Centrální připojení naší sítě k síti internet je realizováno optickým okruhem. Páteřní linky jsou realizovány optickými okruhy a mikrovlnnými spoji v pásmech 11 a 10 GHz. Celá síť je trvale monitorovaná a zákazníkům je k dispozici každý den servisní služba.

Z naší nabídky datově a časově neomezeného připojení si vybere každý zákazník, ať jde o běžného uživatele či velkou firmu. V případě zájmu o naše služby každého zákazníka osobně navštíví obchodní zástupce, který na místě podá veškeré obchodní a technické informace.

Připojení zákazníků realizujeme mikrovlnnými spoji v pásmech 5.5 a 10 GHz. Instalaci provádějí odborně vyškolení pracovníci, kteří provedou nejenom montáž spoje, ale také konfiguraci počítačů, routerů a případné další techniky.

Ceníky

Více informací naleznete v ceníku připojení (formát PDF), tarify pro firmy se řeší individuálně s rychlosti až 1Gbps.

Ceníky aktualizovány 1. 1. 2021

Specifikace služeb dle VO-S/1/08.2020-9 platné od 1.1.2021 (formát PDF).

Vzor smlouvy (formát PDF).

Potřebujete opravdu rychlý internet? Pak je tu právě pro vás naše vysokorychlostní optické internetové připojení.

Rychlá navigace

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.