Comanet Jilemnice

Comanet, V Jilmu 229, Jilemnice, +420 481 540 319, info@comanet.cz

Bezdrátové připojení

zena laptop

Naše společnost patří mezi přední poskytovatele internetu v oblasti Krkonoš a Podkrkonoší. Nabízíme připojení ve více jak padesáti městech a obcích regionu. Centrální připojení naší sítě k síti internet je realizováno optickým okruhem. Páteřní linky jsou realizovány optickými okruhy a mikrovlnnými spoji v pásmech 11 a 10 GHz. Celá síť je trvale monitorovaná a zákazníkům je k dispozici každý den servisní služba.

Z naší nabídky datově a časově neomezeného připojení si vybere každý zákazník, ať jde o běžného uživatele či velkou firmu. V případě zájmu o naše služby každého zákazníka osobně navštíví obchodní zástupce, který na místě podá veškeré obchodní a technické informace.

Připojení zákazníků realizujeme mikrovlnnými spoji v pásmech 5.5 a 10 GHz. Instalaci provádějí odborně vyškolení pracovníci, kteří provedou nejenom montáž spoje, ale také konfiguraci počítačů, routerů a případné další techniky.

Ceníky

Více informací naleznete v ceníku připojení (formát PDF), tarify pro firmy se řeší individuálně s rychlosti až 1Gbps.

Ceníky aktualizovány 1. 1. 2021

Specifikace služeb dle VO-S/1/08.2020-9 platné od 1.1.2021 (formát PDF).

Potřebujete opravdu rychlý internet? Pak je tu právě pro vás naše vysokorychlostní optické internetové připojení.

Rychlá navigace

Comanet Jilemnice poskytuje své služby zejména v těchto lokalitách: Jilemnice, Vrchlabí, Hostinné, Semily, Špindlerův Mlýn či Rokytnice nad Jizerou. Mezi naše stěžejní služby patří například zřizování připojení k internetu (internet), provozování webových kamer (webcam) či volání přez internet (VoIP). Jsme jedním z největších poskytovatelů těchto služeb v Krkonoších.